Vrácení, výměna

 

Zboží zašlete na adresu:

                    

Dětská obuv U Bílé věže

Křížová 163

339 01 Klatovy

 

Neposílejte zboží na dobírku, takovou zásilku nepřevezmeme.

 

VRÁCENÍ : Nevyhovuje-li Vám zboží, můžete ho vrátit do 14 dnů od převzetí zpět. Zboží s vyplněným formulářem “odstoupení od smlouvy“ zabalte prosím do originálního obalu a igelitu (tašky, fólie nebo jiné krabice, aby nedošlo k poškození originální krabice). Pokud bude zboží v orig. krabici pouze přelepené izolepou, považujeme to za znehodnocení krabice a bude účtován poplatek 50,-Kč. Také pokud bude zboží poškozeno, nebo bude snížena hodnota v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, bude cena snížena. Cedulky, které jste náhodou odstříhli, vložte prosím ke zboží.

VÝMĚNA : Výměna se provádí tak, že nám zašlete nevyhovující zboží a my Vám zašleme zpět peníze. Na našich stránkách uděláte novou objednávku, včetně úhrady. Tím se výměna urychlí a Vy budete mít jistotu, že zboží nebude vyprodané.

Pokud jste platili dobírkou, nezapomeňte sdělit Vaše číslo účtu.

Peníze Vám vrátíme co nejrychleji po přijetí balíčku, cca do 5-7 dnů.

 formulář ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení